Warszawa


wawaBEST WESTERN Hotel Felix w Warszawie
stanowi oazę spokoju i wytchnienia dla wszystkich tych, którzy chcą odpocząć od hałaśliwej i tętniącej życiem stolicy. Budynek znajduje się w cichym zakątku warszawskiej Pragi, niedaleko śródmieścia, zaledwie kilka kilometrów od centrum miasta i kilka naście od Międzynarodowego Portu Lotniczego im. F. Chopina.

Na Gości hotelowych czeka 227 komfortowych pokoi dla niepalących, które oferują standardy LUX, PREMIUM LUX oraz STUDIO LUX. Również osoby palące nie będą pokrzywdzone. Wydzielona została dla nich specjalna strefa w głównym holu budynku. Hotel został tak przystosowany, aby osoby niepełnosprawne nie miały żadnego problemu z poruszaniem się po całym obiekcie.

BEST WESTERN Hotel Felix w Warszawie do doskonałe miejsce zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i dla osób podróżujących w celach biznesowych. Hotel oferuje świetną restaurację „Nova” z doskonałą kuchnią polską oraz kontynentalną, a także trzy klimatyzowane sale konferencyjne wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt audiowizualny oraz szybki bezprzewodowy Internet.

Zapraszamy do odwiedzenia BEST WESTERN Hotel Felix w Warszawie!

Zobacz oficjalną stronę Hotel FELIX – WARSZAWA .

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s