Sopot

sopotBEST WESTERN Hotel Villa Aqua w Sopocie, zlokalizowany jest w niewielkiej odległości od traktu komunikacyjnego Trójmiasta, co daje możliwość swobodnego poruszania się pomiędzy Sopotem – Gdańskiem – Gdynią. Sam budynek hotelu, znajduje się w pobliżu piaszczystej plaży, tras rowerowych oraz nowoczesnego Aqua Parku, co czyni go doskonałym miejscem wypoczynku i regeneracji.

Hotel Villa Aqua to miejsce spokoju, kojarzone z domowym ciepłem oraz elegancją. Dla gości, przygotowano 53 przytulnych pokoi wyposażonych w telewizor, dostęp do internetu, zestaw do parzenia kawy oraz suszarkę do włosów. W ofercie znajdują się pokoje jednoosobowe, dwuosobowe z pojedynczymi łóżkami lub łożem małżeńskim.

Hotel Villa Aqua, to również idealne miejsce spotkań biznesowych, szkoleniowych lub konferencyjnych. Do dyspozycji, oddaje klimatyzowaną salę konferencyjną z obszernym balkonem oraz pełnym wyposażeniem multimedialnym.

Na wszystkich koneserów smaku, czekają wyśmienite potrawy kuchni Europejskiej z polskimi oraz regionalnymi akcentami, przygotowane przez najlepszego Szefa Kuchni.

BEST WESTERN  Villa Aqua Hotel, to miejsce zasłużonego wypoczynku nad samym Bałtykiem!

Zobacz oficjalna stronę Hotel VILLA AQUA – SOPOT .

Reklamy