Brzeg

Hotel BrzegCzterogwiazdkowy Hotel BEST WESTERN PLUS Brzeg Centrum, znajduje się w samym sercu miasta u podnóża Zamku Piastów Śląskich. Zarówno do Wrocławia jak i Opola, dzieli go odległość 42 kilometrów. Miejsce to spotka się z aprobatą zarówno gości biznesowych jak i  tych, którzy pragną zaznać wypoczynku.

Na przybywających do hotelu, czeka 60 komfortowych pokoi. Spośród dostępnych, wyróżnić można pokoje typu suite,  pokoje z łóżkiem typu king oraz queen, a także pokój z dwoma osobnymi łóżkami. Na możliwość swobodnego poruszania się po obiekcie, mogą również liczyć osoby niepełnosprawne.

Hotel Brzeg Centrum, to miejsce pełne udogodnień w postaci ręcznie sterowanej klimatyzacji, Wi-Fi, telewizora LCD,  sejfu oraz biurka. Ponadto, w hotelu znajdują się 4 sale konferencyjne w pełni przystosowane do spotkań biznesowych oraz większych wystąpień.

Na szczególną uwagę, zasługuje fakt, iż Hotel Brzeg Centrum posiada salę bankietową połączoną z restauracją, w której serwowane są dania polskiej kuchni regionalnej. Natomiast na parterze, do dyspozycji gości znajduje się Lobby Bar z bogatą ofertą przekąsek oraz napoi. Hotel Brzeg Centrum,  zadbał również o osoby, lubiące aktywny wypoczynek – świadczy o tym Fitness Center oraz salon masażu, które znajdują się na jednym z pięter budynku.

BEST WESTERN PLUS Brzeg Centrum, to miejsce idealne na organizację wszelkiego rodzaju wydarzeń.

Zobacz oficjalną stronę Hotel BRZEG CENTRUM – BRZEG .

Reklamy